ŁĄCZNIE W PROJEKCIE
DO TEJ PORY WZIĘŁO UDZIAŁ (IV KW. 2019):

 

3771

dzieci i młodzieży z placówki projektowej

59

placówek oświatowych
(na terenie Euroregionu Pomerania)

821

nauczycieli i wychowawców przedszkolnych

 

Lista placówek w projekcie

 

 

Nazwa jednostki Adres Telefon E-mail Liczba

 

Przedszkola

1

„Ahlbecker Inselspatzen” Träger: AWO Kreisverband OVP e.V.

Lindenstraße 112 a

17419 Seebad Ahlbeck

038378/28396

Inselspatzen@t-online.de

25

2 „Ahlbecker Gören“ Träger: Volkssolidarität Greifswald-Ostvorpommern

Siedlung Ostend 9D17419 Seebad Ahlbeck

038378/28230 info@ahlbecker-goeren.de
3 „Friedrich Fröbel“ Träger: Amt Anklam-Land

Hauptstraße 52 17398 Ducherow 

039726/20412  kitafroebel-ducherow@t-online.de

4

„Bimmelbahn”

Träger: Volkssolidarität Uecker-Randow

Wilsickower Str 7 17309

Jatznick OT Blumenhagen

039752/20263

kita-blumenhagen@volkssolidaritaet.de

5

„Uns Welt-Entdecker” Träger: AWO Sozialdienste gGmbH Uecker-Randow, Torgelow

Rothenklempenower Straße 46 17321 Löcknitz

039754/527067

kita-loecknitz@awo-uer.de

6

„Pusteblume” Träger: AWO Sozialdienste gGmbH Uecker-Randow, Torgelow

Stettiner Tor 6

17328 Penkun

039751/60358

kita-penkun@awo-uer.de

7

„Stadtmitte” DRK KV UERe.V.

Kastanienallee 3

17373 Ueckermünde

039771/22669

info@uecker-randow.drk.de

8

„Hort Alte Feuerwache“ Träger: Volkssolidarität Greifswald-Ostvorpommern

Gothener Landweg 1

17424 Ostseebad Heringsdorf

038378/22666

 

schulhort-alte-feuerwache@volkssolidaritaet.de

9

„Kleine Weltentdecker” Träger: CJD Zinnowitz

Dr.-Wachsmann-Str. 26 17454 Zinnowitz

038377/362-0

cjd@cjd.de

10

„Randow Spatzen” Träger: Stadt Löcknitz

Am Wiesengrund 45 a

17321 Löcknitz

039754/20602

info@randow-spatzen.de

11

„Himmelschlüsselchen” Träger: Evangelische Kirchgemeinde Benz

Kirchstrasse

16 17429 Benz

038379/20365

kinderhaus-himmelschluesselchen@web.de

12

„Zwergenburg“ Träger: Kreisdiakonisches Werk Greifswald

Am Park 1

17509 Loissin

038352/732

 

schirmer@kdw-greifswald.de

13

Kindergarten „Dorfspatzen” Träger: Amt Gramzow

Oberdorfstr. 11 17291

Uckerfelde OT Hohengüstow

039861 866

keine

14

Kindergarten Zwergenland Träger: Amt Gramzow

Schmölln/Dorfstr. 69 a

17291 Randowtal O T Schmölln

039862 2224

keine

15

Paul und Paula – Hort Träger:Volkssolidarität Uecker-Randow

Schulstraße 11a 17335 Strasburg

039753/25480

 

hort-strasburg@volkssolidaritaet.de

16

Przedszkole Publiczne Nr 8

ul. Różowa 24

70-781 Szczecin

91-46-33-245

pp8@miasto.szczecin.pl

17

Przedszkole Publiczne Nr 18

ul. Unisławy 15a

71-413 Szczecin

91-42-20-449

pp18@miasto.szczecin.pl

18

Przedszkole Publiczne Nr 33

ul. P. Ściegiennego 65

70-352 Szczecin

91-43-42-420

pp33@miasto.szczecin.pl

19

Przedszkole Publiczne Nr 45

ul. Czwójdzińskiego 9

70-893 Szczecin

91-46-21-212

pp45@miasto.szczecin.pl

20

Przedszkole Publiczne Nr 50 (od IX 2020)

ul. Franciszka Gila 13/15

70-457 Szczecin

91-45-42-480

pp50@miasto.szczecin.pl

21

Przedszkole Publiczne Nr 51

ul. Krzywa 59

71-026 Szczecin

91-48-33-401

pp51@miasto.szczecin.pl

22

Przedszkole Publiczne Nr 64

ul. Księcia Barnima III 26

71-437 Szczecin

91-42-31-255

pp64@miasto.szczecin.pl

23

Przedszkole Publiczne Nr 67

ul. Cegielskiego 9

71-543 Szczecin

91-42-37-979

pp67@miasto.szczecin.pl

24

Przedszkole Publiczne Nr 72

ul. Felczaka 14

71-417 Szczecin

91-42-20-278

pp72@miasto.szczecin.pl

25

Przedszkole Publiczne Nr 80

ul. Łokietka 16

70-256 Szczecin

 91-43-18-138  pp80@miasto.szczecin.pl

 

Szkoły podstawowe

26

"Schule am Bodden" (Grund- und Regionale Schule)

Wamperner Straße 19

17498 Neuenkirchen

03834 2478

info@schuleambodden.de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

23

27

"Am See"

Am See 10 17321 Löcknitz

039754 20612

Grundschule-loecknitz@t-online.de

28

"Heringsdorf"

Gothener Landweg 1

17424 Ostseebad Heringsdorf

038378 22351

grundschule.heringsdorf@ahlbeck.de

29

"Lindenschule"

Thomas-Müntzer-Straße 10 17398 Ducherow

039726/25549

 

schule-ducherow-sl@t-online.de

 

30

"Grundschule Ferdinandshof"

Friedrichstraße 33A

17379 Ferdinandshof

039778/20693

 

GS-Ferdinandshof@t-online.de

31

"Grundschule Jatznick"

 

Ackerstraße 5

17309 Jatznick

039741/80234

 

grundschulejatznick@t-online.de

32

Grundschule "Anna Karbe" in Gramzow

Am Poetensteig 9

17291 Gramzow

039861 321

www.bildung-brandenburg.de

33

"Nikolaischule"

 

Grünstraße 63

17309 Pasewalk

03973/ 225553

 

Ev-Grundschule-Psw@web.de

34

"Grundschule Mewegen"

 

Ahornstraße 17

17321 Rothenklempenow

039744/50274

 

grundschule-mewegen@gmx.de

35

"Grundschule Strasburg"

Baustraße 26

17335 Strasburg

039753 20412

 

grundschule-strasburg@t-online.de

36

"Evangelische Grundschule Benz"

 

Kirchstraße 9

17429 Benz

038379/20702

 

benz-schule@pek.de

37

"Haff-Grundschule Ueckermünde"

Geschwister-Scholl-Straße 42

17373 Ueckermünde

039771/27205

Grundschule-Ueckermuende@t-online.de

38

"Grundschule Leopoldshagen"

Hinterreihe 163

17375 Leopoldshagen

039774/20218

gs-leopoldshagen@amt-am-stettiner-haff.de

39

Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Heleny Raszki

ul. Złotowska 86

71-795 Szczecin

91-42-69-830

sp7@miasto.szczecin.pl

40

Szkoła Podstawowa nr 11 im. UNICEF-u w Szczecinie (od IX 2020)

ul. Stanisława Dubois 38

71-610 Szczecin

91-42-39-433

sp11@miasto.szczecin.pl

41

Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Orląt Lwowskich

ul. Bałtycka 1a

70-880 Szczecin

91-46-47-516 91-46-47-517  sp13@miasto.szczecin.pl

42

Szkoła Podstawowa Nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi

ul. Witkiewicza 40

71-122 Szczecin

91-45-32-480 sp21@miasto.szczecin.pl

43

Szkoła Podstawowa Nr 28 im. Bolesława Czwójdzińskiego

ul. Piaseczna 40

70-892 Szczecin

91-46-66-051 sp28@miasto.szczecin.pl

44

Szkoła Podstawowa Nr 47 im. Kornela Makuszyńskiego

ul. Jagiellońska 59

70-382 Szczecin

91-48-41-559

sp47@miasto.szczecin.pl

45

Szkoła Podstawowa Nr 61 im. Michała Kmiecika

ul.3 Maja 4/7

70-214 Szczecin

91-48-51-760

sp61@miasto.szczecin.pl

46

Szkoła Podstawowa Nr 63 z Oddziałami Integracyjnymi (od IX 2020)

ul. Grodzka 23

70-543 Szczecin

91-43-32-924

sp63@miasto.szczecin.pl

47

Szkoła Podstawowa Nr 65 im. prof. Antoniego Bolesława Dobrowolskiego

ul. Młodzieży Polskiej 9

70-833 Szczecin

 91-46-13-940  sp65@miasto.szczecin.pl

48

Szkoła Podstawowa Nr 74 im. Stanisława Grońskiego

ul. Seledynowa 50

71-781 Szczecin

91-46-31-791

sp74@miasto.szczecin.pl

 

Gimnazja

49

Regionale Schule Löcknitz

 

Am See 9

17321 Löcknitz

039754 20611

rsloecknitz@gmx.de

4

50

Regionale Schule Arnold-Zweig Pasewalk

 

Pestalozzistraße 25

17309 Pasewalk

03973 216631

schule@regs-arnold-zweig-pasewalk.de

51

Regionale Schule Penkun

Stettiner Tor 4

17328 Penkun

039751 60265

regschulepenkun@t-online.de

52

Europäische Gesamtschule Insel Usedom
(Regionalschul- und gymnasialer Zweig)

Lindenstr. 112

17419 Ahlbeck

038378 28107

sekretariat@kgs-ahlbeck.de

 

 Szkoły ponadgimnazjalne

53

Greifen-Gymnasium Ueckermünde

Apfelallee 2

17373 Ueckermünde

039771 22596

gymnasium-ueckermuende@kreis-vg.de

 

 

 

 

 

 

6

54

Gymnasium „Oskar Picht Pasewalk“

Grünstr. 63

17309 Pasewalk

03973 210203

Manuela.Stange@kreis-vg.de

55

Deutsch-polnisches Gymnasium Löcknitz

Friedrich-Engels-Straße 5-6 17321 Löcknitz

039754 21179

dpg-loecknitz@kreis-vg.de

56

IX Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Monte Cassino
w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 6

Plac Mariacki 1

70-547 Szczecin

91-43-36-760

sekretariat@lo9.szczecin.pl

57

Zespół Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja -Technikum Gastronomiczne -Technikum Hotelarskie -Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 6 - Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego 6 - Centrum Kształcenia Praktycznego

ul. Gen.Sowińskiego 3

70-236 Szczecin

91-43-33-504

zs6@miasto.szczecin.pl

58

Zespół Szkół Nr 8 im. St. Staszica - Technikum Zawodowe Nr 4 - Centrum Kształcenia Praktycznego - Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej "KRĄG"

ul. 3 Maja 1 a 70-214 Szczecin

91-43-37-240 91-43-43-721

zs8@miasto.szczecin.pl